piątek, 20 marca 2015

God's not dead.

Nie chce mi się szukać tych wszystkich informacji na temat tego filmu.   Jest on od dość niedawna w internecie z tego co zdążyłam przy u ważyć.
Opowiada o wierze, o tym, że Bóg nam wybacza i jest przy nas. Chociaż nie zawsze jest tak jakbyśmy pragnęli i On musi nam powiedzieć "nie" to możemy być pewni, że ma w tym jakiś cel, że by mógł się na wszystko zgadzać my mysielibyśmy wiedzieć to co on. Z racji, iż jestem wierząca to mi  ten film się bardzo spodobał ale nie wszystkim musi.
 Wszystko jest tylko tymczasowe, nasze życie jest tymczasowe. Musimy umieć się z tym pogodzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz