Ostatnio jest głośno o zamachu na Francuzką gazetę i tak dalej, i tak dalej. Wszystkie te akty wandalizmu przeplatane z nieuzasadnioną nienawiścią… Tak się zastanawiam czemu Ci wszyscy ludzie to robią? Z tego co się orientuję to ŻADEN Bóg nie pozwala zabijać. Poza tym gdyby połączył wszystkie te wiary to nie wielkie różnice by się pojawiły. Przecież Bóg tak na prawdę jest jeden tylko pod różnymi imionami, Latający potwór spagetti, Zeus, Odyn, Zbawiciel, Mesjasz itd… Po co zabijać innych tylko ze względy, że oni inaczej nazwali Boga? Ludzie którzy to robią i jeszcze śmią mówić, że w imię Boga są śmieszni. Osoby które nie dorosły do czegokolwiek. Od wieków zabija się, grabi i gwałci w "imię Boga". Zwykła wymówka bandy idiotów. "Nie umrę za swoje przekonania, bo mogę się mylić." Rzecz jasna nie pamiętam czyje to słowa (i czy w ogóle dobrze je przytoczyłam) ale doprawdy pasują tu idealnie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz